Strona główna / Kontakt / Centrala Gniezno

Centrala Gniezno

Wspieramy polski handel

Centrala Gniezno

PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K.

ul. Orcholska 41 

62-200 Gniezno

Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000300468

NIP 7842403647

tel. 61 428 40 40 

Sprawdź jak dojechać

Prezes Zarządu
Dariusz Szeszycki
e-mail: dariusz.szeszycki@phupgniezno.pl

V-ce Prezes Zarządu
Anna Ziółkowska
e-mail: anna.ziolkowska@phupgniezno.pl

Prokurent
Urszula Szeszycka
e-mail: urszula.szeszycka@phupgniezno.pl

Członek Zarządu - Dyrektor Sprzedaży
Mariusz Witkowski
e-mail: mariusz.witkowski@phupgniezno.pl

Członek Zarządu - Dyrektor Działu Zamówień
Paweł Nowacki
e-mail: pawel.nowacki@phupgniezno.pl

Członek Zarządu - Główna Księgowa
Karolina Ciesielska
e-mail: karolina.ciesielska@phupgniezno.pl

 


Dział Obsługi Klienta


tel: + 48 61 428 40 47
fax: +48 61 222 99 85
e-mail: zamowienia@phupgniezno.pl

Dział Kaucji i Reklamacji
tel. 509-617-205
e-mail: reklamacje@phupgniezno.pl

Kierownik Pionu Sprzedaży
Robert Chojnacki
e-mail: robert.chojnacki@phupgniezno.pl

Dyrektor Operacyjny
Andrzej Jalowski
e-mail: andrzej.jalowski@phupgniezno.pl

Kierownik Magazynu
Zenon Meller
e-mail: zenon.meller@phupgniezno.pl

Kierownik ds. Koordynacji Magazynów
Janusz Wodziński
e-mail: janusz.wodzinski@phupgniezno.pl

Kierownik ds. Sieci Detalicznych
Mateusz Matelski
e-mail: mateusz.matelski@phupgniezno.pl

Nasi partnerzy
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://