brak flash

Oferty pracy

Zadzwoń do nas:
+48 61 428 40 40

Wyślij fax:
+48 61 222 99 85

Napisz e-mail:
hurtownia@phupgniezno.pl

W związku z zaplanowanym na 25 maja 2018 roku wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych zmodernizowaliśmy nasz Regulamin dla kandydatów do pracy.

 

Obowiązek informacyjny

 

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Ogólne rozporządzenie o ochronie danych”, Dz.Urz.UEL119 z 04.05.2016 str.1) pragniemy Państwa poinformować, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PHUP Gniezno sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K. z siedzibą w Gnieźnie, adres: 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000300468, NIP: 7842403647, dane kontaktowe: praca@phupgniezno.pl.Osobą kontaktową w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Adres do korespondencji: Inspektor Ochrony Osobowych 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, adres: e-mail: odo@phupgniezno.pl.

 

Pani /Pana dane będą przetwarzane w celu rekrutacji , a jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowić będzie art.6.ust1.pkt.a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. Pani /Pana zgoda. Pani/Pana dane osobowe będą udostępnianie tylko tej z pośród poniżej wymienionych spółek z Grupy PHUP Gniezno i jej upoważnionym pracownikom, na rzecz której prowadzony jest dany proces rekrutacji i będącej potencjalnym pracodawcą tj. PHUP GNIEZNO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością HURTOWNIA Spółka komandytowa NIP: 784-240-36-47, PHUP GNIEZNO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKLEP POLSKI Spółka komandytowa NIP: 784-240-36-30, PHUP GNIEZNO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NIP 7842402211, DAW-SYSTEMS Sp. Z o.o. NIP: 784-22-58-955, DAW –INVESTMENT Sp. Z o.o. NIP: 7842376577, POLSKI24.pl sp.z o.o. NIP 7842506873, Optimus Consulting SP. Z o.o. NIP 7842505075,Platforma Handlowa „Pionier” Sp. z o.o. NIP 7842471229jak również na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne oraz podmiotom świadczącym usługi informatyczne związane z rekrutacją.

 

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieprzekazanie danych osobowych skutkuje niemożnością uczestniczenia w procesach rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji i w okresie trzech lat po zakończeniu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani /Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez okres trzech lat od daty przesłania przez Panią/Pana aplikacji. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnąć zgodę może Pan/Pani na adres do korespondencji lub mailowy Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub adres e-mail: : praca@phupgniezno.plPrzysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw może Pani/Pan zgłosić na adres e-mail lub na adres do korespondencji Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub na adres e-mail: : praca@phupgniezno.plPrzysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Kandydaci do pracy zobowiązani są zamieszczać na przesyłanym CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres: 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do rekrutacji prowadzonej przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gniezno oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony jest proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem” 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres: 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gnieznooraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony będzie przyszły proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


Jeżeli zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery zawodowej lub zdobyciem nowych doświadczeń w naszej firmie – Zapraszamy Serdecznie!

 

Pracując w PHUP Gniezno masz możliwości:

- pracy w dynamicznym zespole nastawionym na osiągniecie celów,

- rozwoju i awansu oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

- udział w szerokiej gamie prowadzonych w Firmie projektów,

 

Wszelkie informacje odnośnie obecnie prowadzonej rekrutacji można uzyskać w Dziale Personalnym pod numerem telefonu: 512 466 062 lub osobiście.

 

Jeśli i Ty chcesz do nas dołączyć i zdobyć nowe doświadczenie zawodowe zgłoś swoją kandydaturę. Swoje CV oraz list motywacyjny możesz wysłać na adres: praca@phupgniezno.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

 

Chcemy uczynić wszystko, aby każdy mógł realizować swoje ambicje zawodowe. Jednym z podstawowych celów kierownictwa firmy jest stworzenie optymalnych warunków pracy - na szereg stanowisk od asystenckich, specjalistycznych poprzez kierownicze, menadżerskie oraz dyrektorskie.

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 


Nazwa
Data
Opis
Kierowca Kat. C Gorzów Wlkp.
Data dodania:
25.05.2018
Firma PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K. zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisko Kierowca Kat. C Gorzów Wlkp.
Kierowca Kat. B Gorzów Wlkp.
Data dodania:
25.05.2018
Firma PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K. zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisko Kierowca Kat. B Gorzów Wlkp.
Kierowca Kat. C Bydgoszcz
Data dodania:
25.05.2018
Firma PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K. zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisko Kierowca Kat. C Bydgoszcz
Kierowca Kat. B Bydgoszcz
Data dodania:
25.05.2018
Firma PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K. zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisko Kierowca Kat. B Bydgoszcz
Pracownik Magazynowy Bydgoszcz
Data dodania:
25.05.2018
Firma PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K. zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisko Pracownik Magazynowy Bydgoszcz
1
2
Partnerzy handlowi:
Strona główna
Aktualności
Partnerzy handlowi
Kontakt
O nas:
Informacje o firmie
Historia firmy
Centra Logistyczne
Nagrody i Rankingi
Oferta:
Asortyment
Marka Własna
Promocje
Praca:
Oferty pracy
Dystrybutor artykułów spożywczych, wyrobów tytoniowch, nabiału, chemii gospodarczej, farmaceutyków, hurtownia spożywcza
Copyright © 2012 PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. K.- Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.